Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów

KLASYFIKACJA Spławikowych Mistrzostw Okręgu – 2018

 

KLASYFIKACJA

 

Spławikowych Mistrzostw Okręgu – 2018

 

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Koło / klub

Pkt. sektor

Pkt.

za

ryby

Pkt. sektor

Pkt.

za ryby

Pkt. sektor

Pkt.

za

ryby

Klasyfikacja końcowa

 

 

I tura

II tura

III tura

 

1

Pyrda Paweł

Sensas - Team Rzeszów

1

6240

1

6370

1

7800

3

20 410

I

2

Drewniak Tomasz

WKS Sensas Sów-Pol Dynów

2

4075

1

6480

1

5920

4

16 475

II

3

Świerk Daniel

WKS Husarz Jarosław

4

3285

2

5115

1

10720

7

19 120

III

4

Władysław Wysocki

Matchpro

2

4730

1

8010

4

3960

7

16 700

IV

5

Grzegorzewski Paweł

WKS Sensas Sów-Pol Dynów

1

6000

3,5

3885

3

3680

7,5

13 565

V

6

Siry Jan

WKS Sensas Sów-Pol Dynów

1

4465

3,5

3885

3

5100

7,5

13 450

VI

7

Białowąs Tomasz

WKS Husarz Jarosław

3

4760

3

2585

2

5900

8

13 245

7

8

Wandas Paweł

WKS Sensas Sów-Pol Dynów

6

1470

2

5320

2

4300

10

11 090

8

9

Żyła Paweł

Wodnik” Kańczuga

8

0

2

5050

2

5500

12

10 550

9

10

Vettori Sergio

WKS Husarz Jarosław

3

3525

5

3630

6

760

14

7 915

10

11

Hadam Maciej

WKS Sensas Sów-Pol Dynów

6

2370

6

2535

3

4960

15

9 055

11

12

Bujdasz Hubert

WKS Sensas Sów-Pol Dynów

6

2060

5

3090

4

1460

15

6 610

12

13

Kaszuba Mateusz

Wodnik” Kańczuga

5

2045

7

2465

4

3180

16

7 690

13

14

Kalemba Mariusz

Jarosław- Miasto

3

4130

8

0

5

820

16

4930

14

15

Kamil Kulikowski 

Matchpro

2

5345

8

0

7

0

17

5 345

15

16

Siekaniec Bogdan

WKS Sensas Sów-Pol Dynów

7

605

5

2445

6

1920

18

4 970

16

17

Misiło Robert

Wodnik” Kańczuga

5

2690

8

0

5

3340

18

6 030

17

18

Mikuś Tomasz

Kolejarz

8

0

3

4260

7

0

18

4260

18

19

Sarnicki Stefan

WKS Sensas Sow-Pol Dynów

4

3420

8

0

7

0

19

3 420

19

20

Zięba Jakub

Jaz Przeworsk

8

0

4

3135

7

0

19

3 135

20

21

Mateusz Sołek 

Matchpro

4

3100

8

0

7

0

19

3 100

21

22

Maksymiak Andrzej

Miejskie Przemyśl

8

0

4

2545

7

0

19

2545

22

23

Norek Stanisław

Wodnik” Kańczuga

5

2700

8

0

7

0

20

2 700

23

24

Zioło Kamil

WKS Sensas Sów-Pol Dynów

8

0

6

3390

6

1820

20

5 210

24

25

Zygmunt Piotr

Wodnik” Kańczuga

8

0

6

1790

7

0

21

1 790

25

26

Rusin Andrzej

Kolejarz

8

0

7

1125

7

0

22

1 125

26

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.