Aktualności - archiwum

Wyniki Spinningowych Mistrzostw Okręgu, Koła „ Hutnik” w Lubaczowie oraz memoriału Zbigniewa Mamczury „ Garincza 2016”.

Spinningowych Mistrzostw Okręgu, Koła „ Hutnik” w Lubaczowie

oraz memoriału Zbigniewa Mamczury „ Garincza 2016”.

W niedziele 24 kwietnia na rzece Lubaczówka w miejscowości Surmaczówka została rozegrana II tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu Przemyskiego, oraz Spinningowy Memoriał Zbigniewa Mamczury „ Garincza 2016”. W zawodach wzięło łącznie udział 45 zawodników z całego województwa. Niestety dzisiejsza pogoda nie rozpieszczała, ciągłe opady deszczy, później wiatr skutecznie przeszkadzały w łowieniu, pomimo tych trudności złowiono 33 wymiarowe ryby, 10 kleni, oraz 23 okonie. Zwycięzcą tych zawodów w obu kategoriach został Krawczyk Maciej z wynikiem 1120 pkt., drugie miejsce zajął Szymeczko Waldemar 605 pkt. i trzeci z tym samym wynikiem 605 pkt był Pelc Damian. Wśród juniorów zapunktował jedynie Lichacz Patryk uzyskując 190 pkt.

Spinningowym Mistrzem Koła „ Hutnik” został Szymeczko Waldemar, V- Ce m Mistrzem został Dudziński Kamil, drugim V- Ce Mistrzem kolega Górecki Jan

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe puchary, oraz dyplomy, które wręczyli im W- Ce Prezes Okręgu Przemyskiego ds. Sportu Zbigniew Pęcak, oraz Prezes WKS PZW Okręg Przemyśl Paweł Kobiałka. Po udekorowaniu zwycięzców wszyscy udali się na ciepły posiłek, który przygotował Edward Soliński. Szczegółowe wyniki w poszczególnych kategoriach na zdjęciach.

Serdeczne podziękowania dla Pana Prezesa OSP Surmaczówka za dostąpienie nam zadaszenia( grzybka), oraz dla wszystkich którzy przyczynili się do organizacji zawodów.

Miejskie Koło „ Hutnik”

w Lubaczowie.